ArtEco

O firmie

Od założenia, w roku 1992 firma Ogrody ArtEco starannie zabiega o pozycję pośród najlepszych firm ogrodniczych w województwie warmińsko-mazurskim jak i na polskim rynku. Jesteśmy znani z najwyższej jakości. Idea jest prosta: twórz niebanalną zieleń dostosowaną do miejscowych warunków i oczekiwań inwestora. Gdzie możesz stwórz krajobraz, gdzie nie możesz zrób po prostu piękną zieleń!
Możemy poszczycić się wieloma projektami i realizacjami ogrodów prywatnych, zieleni miejskiej i zieleni przy firmach. Wykonywaliśmy też rewitalizacje starych ogrodów i parków.

Swego rodzaju specjalnością naszej firmy jest instalacja systemów nawadniających opartych na najlepszych podzespołach światowych firm zapewniających najwyższą dostępną jakość w połączeniu z konkurencyjną ceną. Budowane przez nas systemy charakteryzują się wysokim poziomem technicznym, równomierną dystrybucją wody, trwałością i niezawodnością. Mogą Państwo wierzyć lub nie, ale niezbyt często spotyka się systemy nawadniające łączące wszystkie te cechy.  Najstarsze nasze systemy mają ok. 20 lat i wciąż są sprawne.

Oferujemy również kompleksowe realizacje ogrodów i terenów zieleni w połączeniu z wcześniejszym wykonaniem projektu oraz późniejszą niezbędną pielęgnacją.
Interesuje Cię zakładanie trawników? Potrzebujesz pięknych roślin? Jeżeli nie znajdziemy satysfakcjonujących egzemplarzy w naszej szkółce sprowadzimy na zamówienie każdą roślinę, pod warunkiem, że w naszej ocenie będzie się nadawała do miejscowych warunków.

zakładanie trawników olsztyn
zakładanie trawników olsztyn

Wykonujemy też inwentaryzacje zieleni do celów projektowych wraz z wyceną drzew i oceną fitosanitarną.

Nowinką techniczną  są roboty koszące (kosiarki automatyczne). Wprowadzenie ich do oferty firmy sprawiło nam dużą satysfakcję, ponieważ ci klienci, którzy się zdecydowali na takie rozwiązanie są po prostu zachwyceni. Zapraszam na stronę www.robotkosi.pl

Każdemu naszemu klientowi zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe. Nikogo nie zostawimy bez pomocy.

Katalog Stron Ninki