ArtEco

Roboty koszące

Dlaczego warto zainwestować w roboty koszące? 

Robot koszący oznacza więcej czasu dla Ciebie, większy komfort, zawsze zadbany trawnik. Robot sam kosi trawę, nie potrzebuje Twojego nadzoru, może to robić, kiedy Ciebie nie ma w domu.
Robot koszący to rozwiązanie praktyczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska oraz Twojego zdrowia. Nie wdychasz spalin z silnika kosiarki, a silniki do kosiarek, w odróżnieniu od samochodowych, niewiele się zmieniły od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.  Stan darni stopniowo się poprawia. Możesz też bez obaw o zbyt szybki wzrost trawy optymalizować nawożenie.

roboty koszące

Jak dobrać robota koszącego? 

Przy wyborze robota koszącego należy wziąć pod uwagę powierzchnię trawnika oraz jego ukształtowanie. Mamy w ofercie  różne typy robotów, dlatego jesteśmy w stanie wybrać urządzenie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Jak działają kosiarki automatyczne?

Robot sam kosi trawnik o zaprogramowanej przez Ciebie porze, następnie wraca do swojej stacji, aby doładować akumulator.
Robota programuje się aby kosił trawnik często, dzięki temu przycinane, rozdrobnione końcówki nawożą trawnik, a trawa staje się gęsta i bardziej zielona. Nie ma potrzeby zbierać skoszonej trawy, oszczędzamy czas i siły!

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POKAZ DZIAŁANIA ROBOTA W TWOIM OGRODZIE!

ZADZWOŃ: 501 378 808

Zapraszamy na nasza stronę: www.robotkosi.pl

Dowiedz się więcej na stronie Robotkosi.pl

Katalog Stron Ninki